I Płocki Mistrz Kierownicy, 01.04.2007

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji zawodów o tytuł Płockiego Mistrza Kierownicy.

Szczególnie podziękowania należą się Automobilklubowi Włocławskiemu za profesjonalną pomoc i utrzymywanie wysokiego poziomu imprezy, oraz sponsorom:
Skodzie Auto-Port oraz firmie Tip-Top.
Zawody odbyły się 1 kwietnia 2007 r. na terenie byłej jednostki wojskowej. Zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie ze strony zawodników oraz kibiców - zgłosiło się bowiem blisko 40 załóg, a ich wyczyny na przygotowanych przez nas trasach oglądało kilkaset osób! Oprócz Płocczan, na starcie stawiły się załogi z Włocławka, Torunia, Bydgoszczy a nawet Gdańska.

Mistrzem Kierownicy został płocki kierowca Przemysław Żabka (Subaru Impreza STI), wicemistrzem - Michał Bąkiewicz (Ford Escort XR3i). Trzecie miejsce zajął kierowca z Włocławka - Tomasz Hnatowicz jadący Peugeotem 205. Puchar pań zdobyła załoga w składzie Anna Czeszel/Elżbieta Nowak jadąca Fiatem Bravo. W klasyfikacji generalnej panie uplasowały się na wysokim 13. miejscu. Gratulujemy!

Nasze pierwsze zawody nową rajdówką. Szóste miejsce w klasyfikacji generalnej i trzecie w klasie. Auto jest nam jeszcze zupełnie obce. Mnóstwo pracy i nauki przed nami.